صفحه ها

ارور ۶۹۱ (Error 691) در وی پی ان

2015/02/20

ارور ۶۹۱ یا خطای نامعتبر بودن یوزرنیم یا پسورد:

دریافت ارور ۶۹۱ در کانکشن کاربران vpn، بدلیل معتبر نبودن یوزرنیم یا پسورد وارد شده در کانکشن در آن لحظه می باشد که خود به دلایل مختلفی میتونه اتفاق بیفته که در اینجا مهمترین ها رو ذکر می کنم :

۱-اعتبار اکانت مشترک به پایان رسیده است. در این صورت مشترک باید اکانت جدید خریداری کند.

این مسئله را در پورتال میتوانید بررسى کنید.

۲- مشکلی که خیلی شایع هست، اینه که بعضی کاربران، یوزرنیم و پسورد را در کانکشن کپی و پیست می کنند. کاربر باید یوزرنیم و پسورد را در کانکشن تایپ نماید.

۳- ممکنه برخی افراد از یک اکانت بصورت اشتراکی در بازه های زمانی مختلف استفاده می کنند. در این حالت وقتی یکی از افراد با یک اکانت متصل است، شخص دیگر هنگام اتصال، ارور ۶۹۱ دریافت می کند. لذا در صورتی که احساس کردید شخص دیگری بدون اجازه شما با اکانت شما متصل می شود، میتوانید با ورود به پورتال و بخش سرویس هاى من ، به مشاهده مشخصات سرویس مورد نظر رفته وازاطلاعات کاربر ، وضعیت (online /offline) را چک کنید و از قسمت مشخصات ورودى  پسورد اکانت را عوض کنید .

۴- این مورد که شایع ترین دلیل ارور ۶۹۱ در بین کابران است رو، بصورت کامل تشریح می کنم:

چنانچه در هنگامی که به vpn متصل هستید، ارتباط شما با سرور vpn به هر دلیل قطع شود (بدون اینکه گزینه disconnect یا hang up ) کانکشن vpn را زده باشید (مثلا: قطع شدن اینترنت برای چند لحظه، خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر و…) اکانت شما ممکن است روی سرور vpn آنلاین بماند. بعبارت دیگر چون شما درخواست قطع از vpn را برای سرور ارسال نکرده اید، سرور متوجه عدم حضور شما نمی شود. اگر چنین اتفاقی افتاد و با ارور ۶۹۱ مواجه شدید، کانکشن را ببندید و دست کم ۱۵ دقیقه صبر کنید. سپس مجددا اقدام به کانکت نمایید. ( وضعیت online / offline را در پورتال بخش سرویسها در مشاهده مشخصات سرویس مربوطه میتوانید بررسى کنید )
لازم به ذکر است که در صورتیکه برای قطع اتصال از vpn گزینه disconnect یا hang up روی کانکشن را بزنید، این مشکل بوجود نخواهد آمد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.